صدور اینیشیال پاسپورت وبمانی در ایران

نماینده رسمی وبمانی در ایران با صدور پاسپورت وبمانی، دارندگان حساب وبمانی را از سفر به کشورهای همسایه برای دریافت این سرویس بی نیاز کرده است.

دارنده حساب وبمانی با دریافت پاسپورت اینیشیال احراز هویت می شود و درواقع سیستم وبمانی به طور رسمی این حساب را پشتیبانی می کند. این پاسپورت برای امور روزمره و کاربران عادی کفایت می کند و انتقال روزانه تا سقف ۱۲۰۰۰ دلار را مجاز می داند. در صورت فراموشی پسورد و کلا ایجاد مشکل احتمالی برای حساب وبمانی، حساب با اینیشیال پاسپورت روال ساده تری را برای بازیابی اطلاعات نسبت به حساب بدون هویت خواهد داشت. دارنده این پاسپورت می تواند در بلاگ وبمانی پست بزند و همچنین وجوه کارتهای خریداری شده بانکی از سیستم کارت وبمانی را دریافت نماید.

سقف موجودی انواع حساب وبمانی یا به عبارت دیگر حداکثر پولی که می توان در کیف پول وبمانی نگه داشت، در جدول زیر آمده است:

سقف موجودی وبمانی

محدودیت انتقال به/از انواع حساب وبمانی در جدول زیر آمده است:

سقف انتقال وبمانی

نام اکسیرپرو در لیست نمایندگان وبمانی از لینک زیر قابل مشاهده است. توجه داشته باشید باید حتما زبان فارسی در مرورگر شما افزوده شده باشد تا لینک نمایندگان دیده شوند.
لینک نام نماینده ایران در لیست نمایندگان رسمی وبمانی

مراحل صدور اینیشیال پاسپورت (Webmoney Initial Passport)

۱- ورود به حساب وبمانی و تکمیل اطلاعات هویتی و دریافت فرمال پاسپورت
برای این منظور به حساب وبمانی خود لاگین کنید و سپس وارد کنترل پنل حساب شوید و اطلاعات هویتی خود را مطابق شناسنامه و کارت ملی یا گذرنامه تان وارد سیستم نمایید. آدرس و شماره همراه خود را نیز به طور واقعی وارد نمایید و در نهایت تصویر اسکن شده مدرک شناسایی تان (شناسنامه و کارت ملی با هم یا گذرنامه تنها) را آپلود کنید. معمولا برای تایید اولیه توسط سیستم حداکثر دو روز کاری زمان نیاز هست. بعد از تایید، حساب شما دارای فرمال پاسپورت خواهد بود و هنوز اطلاعات شما تایید رسمی نشده است.

۲- تکمیل فرم درخواست به زبان انگلیسی
فرم را از لینک زیر دانلود و چاپ کرده و سپس آن را با خودکارآبی تکمیل و امضا نمایید.
دانلود فرم درخواست صدور پاسپورت وبمانی
راهنمای پر کردن فرم

۳- کپی رنگی مدرک شناسایی
پاسپورت دارای اعتبار حداقل شش ماهه و امضاء شده
یا
شناسنامه و کارت ملی هر دو با هم

۴- پرداخت هزینه صدور اینیشیال پاسپورت به صورت سیستمی
هزینه صدور 24 WMZ می باشد که با احتساب کارمزد انتقال وبمانی باید حداقل 24.20 WMZ در حسابتان موجودی داشته باشید. برای پرداخت ابتدا به حساب وبمانی خود لاگین کنید و بعد وارد لینک زیر شوید:
Receive a passport
سپس به کنترل پنل حساب وبمانی خود بروید و لینک pay را کلیک کنید تا پرداخت سیستمی انجام گیرد. ممکن است ابتدا از شما عکس سلفی همراه با مدارک شناسایی بخواهد و بعد از این مرحله کلید pay برای شما ظاهر شود.

۵- ملاقات حضوری و تحویل مدارک (برای تعیین وقت با شماره ۰۹۱۲۳۷۷۰۱۴۲ تماس بگیرید)
برای صدور اینیشیال پاسپورت، در ملاقات حضوری حتما تمام مراحل بالا باید طی شده باشد تا کار به سرعت پیش رود. در جلسه حضوری حتما اصل مدرک شناسایی را نیز همراه داشته باشید. در عرض چند دقیقه و بعد از تایید نماینده، حساب داوطلب دارای اینیشیال پاسپورت خواهد شد.

متقاضیانی که امکان ملاقات حضوری ندارند، به ایمیل hamidghari@gmail.com، درخواست بفرستند تا روال کار برایشان ارسال شود.

در انتها می توانید یک نمونه پاسپورت صادرشده توسط نمایندگی ایران را در لینک زیر مشاهده نمایید:

نمونه پاسپورت صادرشده

نام نماینده ایران در لیست نمایندگان رسمی وبمانی

لینک وبمانی نمایندگی ایران