قوانین

شرایط استفاده از اکسیرپرو

۱- کلیه کاربرانی که قصد خرید از اکسیر پرو را دارند میبایست به صورت دقیق احراز هویت شوند. این روند یکبار انجام می گیرد، لذا این سایت از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.

۲- جهت احراز هویت ممکن است مدارکی نظیر کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه، شماره مستقیم تلفن منزل، پاسپورت یا تصویر کارت بانکی از کاربر دریافت گردد. بدیهی است مدارک فوق می بایست واضح و فاقد هرگونه خدشه باشد.

۳- کاربران اجازه ندارند که از حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد دیگر برای انجام تراکنش های مالی خود استفاده کنند. همچنین اجاره حساب کاربری به دیگران ممنوع بوده و موجب مسدودی حساب خواهد شد.

۴- واریز ریال توسط کاربر فقط از حساب و کارت بانکی خود کاربر که در سایت ثبت کرده و تایید شده است، مجاز می باشد. واریز ریال از کارت دیگران موجب مسدودی حساب کاربر خواهد شد و برگشت پول منوط به طی مراحل قانونی می باشد.

۵- کاربران برای ثبت سفارش دقت لازم در ارائه صحیح اطلاعات را داشته باشند. در تمام مراحل سفارش، خود کاربر مسؤول تمام اشتباهاتی است که به واسطه ارائه اطلاعات نادرست صورت گرفته است.

۶- در صورتی که بنا بر اطلاعات اشتباه کاربر، مبلغ مربوط به سفارش به حسابی دیگر بجز حساب کاربر واریز شود مسؤولیت این اتفاق برعهده خود کاربر می باشد.

۷- به منظور جلوگيری از سوءاستفاده های احتمالی، پولشویی و دیگر انواع روش های مجرمانه، کاربر موظف است تمام اطلاعات مربوط به حساب را نزد خود نگهداری کند. در غیر این صورت و انتقال این اطلاعات به شخصی غیر ازصاحب حساب، اکسیرپرو همکاری خود را با کاربر قطع نموده و عواقب ناشی از این امر بر عهده کاربر می باشد.

۸- اکسیرپرو هیچ گونه مسؤولیتی را درباره وجود هرگونه ابهام درحساب گیرنده یا عدم اطمینان از جانب گیرنده نمی پذیرد.

۹- پس از اتمام عملیات خرید، مکان و زمان و نحوه استفاده از ارز الکترونیکی خریداری شده بر عهده کاربر می باشد. اکسیرپرو فقط خدمات خرید و فروش ارائه می کند و مسؤولیتی در قبال استفاده نادرست خریدار از پولهای الکترونیکی خریداری شده ندارد. اکسیرپرو موظف است که پرداختهای ناشناس و مشکوک را تا رفع ابهام در هويت واقعی فرستنده پول، به حالت تعليق درآورد و حساب فرد متخلف را در سایت اکسیرپرو مسدود نماید.

۱۰- کاربر باید با اتصال به اینترنت اصلی خود با ما در ارتباط باشد و هرگونه سفارشی که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده هایی که شناسایی محل اتصال کاربر به اینترنت را مختل کنند، مجاز نمی باشد.

۱۱- کاربرانی که برای سازمان یا شرکت خاصی ثبت سفارش انجام می دهند باید مدارک لازم را بدون کوچکترین ابهامی برای اثبات این موضوع که نماینده رسمی آن شرکت یا سازمان می باشند ارائه کنند.

۱۲- اکسیر پرو ممکن است در صورت برگشت خوردن حواله یا پول شما که به یکی از احتمالات زیر باشد، کارمزدی را از مبلغ مورد نظر کسر نماید:
در صورتی که علت پرداخت در حواله های بین المللی درست نوشته نشده باشد.
در صورتی که پول از حسابی که به نام فرستنده حساب نباشد فرستاده شده باشد.
در صورتی که پول از حساب الکترونیکی توسط فردی بجز صاحب حساب ارسال شده باشد.
در صورتی که دلایل لازم مربوط به مشکل دار بودن مبالغ ارسالی وجود داشته باشد.
در صورتی که سفارش توسط اتصال اینترنتی که توسط وی پی ان یا پروکسی ایجاد شده باشد ثبت شده باشد.
در صورتی که کاربر در زمان مورد نظر نتواند مدرک شناسایی درخواست شده را ارائه نماید.

۱۳- در صورتی که اثبات شود کاربر با استفاده از سرویس ها و خدمات این وبسایت قصد پول شویی، فریب دادن دیگران، کلاهبرداری، انتقال پول های دزدی و ... را با ارائه اسناد و مدارک هویتی جعلی داشته است، اکسیر پرو تمام اطلاعات جمع آوری شده از فرد را برای رسیدگی به پلیس وسازمان های مربوطه ارائه خواهد کرد.

۱۴- کاربر موظف است با توجه به اطلاعات تماسی که در سایت ثبت کرده است، در مواردی هنگام طی شدن روال سفارش، در دسترس باشد، در غیر این صورت اکسیرپرو می تواند سفارش را یکطرفه باطل نماید.

۱۵- کلیه فعالیت های اکسیرپرو در حوزه پول الکترونیک و رمزارز بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس یا حواله ندارد.

۱۶- این وبسایت تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس یا حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

۱۷- خدمات ما به مشتریان ایرانی شامل افتتاح حساب فارکس و آموزش فارکس و ارائه سیگنال معاملاتی نمی باشد و هیچگونه مسئولیتی در این مورد بر عهده اکسیرپرو نخواهد بود.

۱۸- اکسیرپرو صرفا فروشنده پولهای الکترونیک و رمزارزها می باشد و مشتریان با خرید خود این وکالت را به اکسیرپرو می دهند تا پول الکترونیک خریداری شده را به دلار بروکر تبدیل کرده و به مشتری ارایه دهد. اکسیرپرو هیچگونه مسئولیتی را نسبت به هیچ بروکری و خدمات آنها و ضرر و زیان احتمالی مشتریان در این بروکرها و اتهامات تعزیراتی از قبیل قاچاق ارز نمی پذیرد.

۱۹- قیمت ارائه شده برای واریز و برداشت قیمت روز می باشد و هیچ ضمانتی نسبت به ارائه یا خرید آن در آینده به این نرخ وجود نخواهد داشت.

۲۰- کاربر تایید می کند که با ثبت نام و ثبت سفارش در اکسیرپرو موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است.